Zajęcia prowadzi Magdalena Gołda
Zapraszamy na wyjątkowy kurs, który przygotuje Cię do egzaminów na prestiżową Akademię Sztuk Pięknych. Nasze inspirujące pracownie plastyczne to miejsce, gdzie przyszli studenci sztuk pięknych mają szansę kompleksowego przygotowania pełnego zestawu prac wymaganych na egzaminy wstępne. Oferujemy również możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu technik plastycznych, historii sztuki oraz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.
Nasza kameralna grupa składa się z zaledwie sześciu osób, co gwarantuje Ci indywidualne wsparcie, bliski kontakt z prowadzącym i swobodę twórczą. To jedyne tak kompleksowe zajęcia we Wrocławiu, które odpowiadają realnym wymaganiom uczelni artystycznych
Kurs został stworzony specjalnie dla małej grupy, nie przekraczającej sześciu osób. Składa
się z trzech trymestrów, które zapewnią Ci wszechstronne przygotowanie. Nasz pakiet zajęć
obejmuje studium postaci, malarstwo oraz indywidualne konsultacje. Dodatkowo, dla uczestników kursu istnieje możliwość rozszerzenia programu o dodatkowe pracownie, prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów (w ramach dostępnych miejsc i za dodatkową opłatą – oferujemy 10% zniżki od ceny podstawowej). Ostateczny wybór zostanie skonsultowany z koordynatorem kursu.
Koordynator kursu – Magdalena Gołda
Program:
Zapisy i informacje: bezpośrednio u koordynatora | tel. 600 440 427
Terminy:
Cennik i plan zajęć
DZIEŃ | GODZINA | CENA |
---|
Lista materiałów
Ukończyła studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów w 2018 roku.
Zajmuje się grafiką cyfrową oraz artystyczną w dość szerokim tego znaczeniu (między innymi fotomontaż, ilustracja, projektowanie materiałów promujących, wizytówki, plakaty, layout, tworzenie elementów do gier ale też sitodruk, ilustracje przestrzenne czy kolaże). Aktualnie poszerza też swoje umiejętności w sztuce tatuażu gdzie niezwykle istotne jest wyczucie linii i kontrastów. Do zespołu Otwartych Pracowni Plastycznych dołączyła w styczniu 2022 roku z początku jako instruktor grafiki komputerowej, z czasem rozszerzono obowiązki o pracownię rysunku (studium postaci). W pracy używa różnych środków wyrazu oraz stylów, korzystając ze znajomości nie tylko grafiki cyfrowej, ale również technik artystycznych i animacyjnych. Zachęca uczestników do eksperymentowania i poszukiwania własnego wyrazu. Ważna jest dla niej możliwość rozwoju i poznawania świata, dlatego w dalszym ciągu pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w różnych kursach oraz udziela się w wolontariatach (np. SAF).