nowy sezon kulturalny

Opublikowano 31 SIE 2023

Drodzy słuchacze, 11 września rozpoczynamy kolejny rok pracy twórczej.

Sezon 2023/2024 rozpoczynamy w kilku turach. Pracownia Szkła Artystycznego Katarzyny Harasym oraz Pracownia Rzeźby Ryszarda Pajączka otworzą swoje drzwi od 11 września. Zajęcia, które odbywają się w pracowniach na IV piętrze (z wyjątkiem pracowni tkaniny – rozpoczęcie 12 października oraz pracowni prowadzonych przez Macieja Myrdzio początek zajęć – 21 września), ruszą 14 września. Pracownie Ceramiki rozpoczną nowy sezon 2 października. Dodatkowo w tym sezonie uruchamiamy nową ofertę – pracownie Rzeźby w metalu Ryszarda Pajączka, która na pierwsze zajęcia zaprosi 7 października.

Ze względu na remont, pracownia sitodruku i litografii swoje zajęcia rozpocznie w listopadzie.

Ponadto zapraszamy na Kurs Teczka, który rozpocznie się 2 października. To doskonała propozycja dla osób, które chcą przygotować się na egzaminy do ASP.

Nowy sezon to dla nas również odświeżenie wizerunku Ogniska, chcemy za ich pomocą jeszcze lepiej odpowiedzieć na Wasze oczekiwania i na wyzwania współczesności. Zmiany obejmą również wnętrza, które tak dobrze znacie: odnowiliśmy Pracownię Rysunku i Pracownię Malarstwa, odświeżone przestrzenie czekają na Was gotowe na inspirującą pracę.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym etapie naszej działalności. Niech sezon kulturalny 2023/2024 będzie czasem twórczego rozwoju, inspiracji i artystycznej współpracy.

Pozostałe aktualności

News image
14 LIP 2023
Koniec sezonu 22/23

Z wielką radością chcielibyśmy złożyć wszystkim serdeczne po [...]

News image
11 WRZ 2023
nowy sezon kulturalny

Drodzy słuchacze, 11 września rozpoczynamy kolejny rok pracy [...]

News image
20 GRU 2023
Przerwa świąteczno-noworoczna

Od 21 grudnia do 3 stycznia Otwarte Pracownie Plastyczne będ [...]

News image
28 MAR 2024
Przerwa świąteczna

Otwarte Pracownie będą nieczynne od 28 marca do 1 kwietnia. [...]

Zobacz więcej
arrow